hrdinkou snadno a rychle

1. května 2008 v 16:14 | kattulin
Čtrnáctiletá zrzavá Sam, celým jménemSamantha Madisonová, která bydlí ve Washingtonu je prostřední mezi jejími dvěma sestrami. Starší Lucy je překrásná a mladší Rebecca zase nadprůměrně inteligentní. Sam si vedle nich připadá hloupá a ošklivá. Má ráda individualitu, o tom svědčí například to, že si obarvila všechno své oblečení černou barvou. Protože se rozhodla držet smutek za svojí generaci :). Nebo také má své černé kanady pomalované kopretinami :). Nejraději má jídlo od McDonalda. A její nej zpěvačka je Gwen Stefani :).
Je výtvarně nadaná a miluje kreslení a malování. Proto se přihlásí do výtvarného kroužku. Ten však vede velice zvláštní učitelka, která má na umění zezačátku trochu odlišný názor než Sam. A ke všemu je ještě Sam zamilovaná do kluka svojí starší sestry.
Jednou, když jde Sam po ulici zahlédne prezidenta USA jak jde se svojí partou bodyguardů do pekárny. A také chlápka se zbraní, který se evidentně na prezidenta chystá vystřelit. A Sam v tu chvíli nenapadne nic jiného, než po atentátníkovi skočit. V ten den se Sam změní celý život. Najednou je pro USA hrdinkou, musí například na večeři do bílého domu. Kde zjistí, že kluk, který s ní chodil na výtvarku je prezidentův syn David. Se kterým se později celkem dost sblíží.
Jak dopadne příběh plný úsměvných trapasů a ironického humoru? A co Sam a David? Její sestry a vůbec celá rodina? Jak se stát hrdinkou snadno a rychle se dočtete právě v téhle knížce :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama