Prosinec 2008

(ne)vydařená dovolená

31. prosince 2008 v 17:06 | Miss KattUlin♥Qua |  příběhy
(NEVYDAŘENÁ?) DOVOLENÁ

Bože můj proč zrovna Krkonoše? Na světě je přece tolik krásných míst a oni musí vybrat zrovna Krkonoše. Proč prostě nejedeme k moři? Celý měsíc budu chodit na tůry. Mega nuda! Sedím v autě a přemýšlím co budem dělat.
Ubytovali jsme se v dřevěném penzionu a vydala jsem se na obchůzku. Hned před velkým lesem jsem narazila na přibližně stejně starou holku která se pravděpodobně nudila stejně jako já. Řekla jsem jí: "ty tady bydlíš?" Odpověděla mi: "zaplať pánbůh ne!"měli jsme stejné názory a tak jsme se celkem rychle skamarádili. Nechci to zakřiknout, ale dovolená začíná vypadat slibně.
Po pár dnes se skamarádili i naši rodiče a my jsme všude chodili spolu. To se nám moc zamlouvali a tak,abychom je ještě víc skamarádili jsme jim nabídli společnou tůru na vršek Sněžky.přesně to řekla takhle: "Co si takhle vyjít na tůru,nejlíp na sněžku?" Podařilo se nám je dobře šokovat, ale souhlasili. Přiznám se i já jsem s tohohle byla o hodně nadšenější než kdyby mi to řekla před týdnem.
O pár dní a hodin k tomu jsme už stáli na Sněžce vyvezeni lanovkou. Plánovali jsme nahoru lanovkou a dolů pěšky až domů. Žádné auto! Volala jsem kámoše Martě a náš rozhovor vypadal asi takhle: "Jo no zatím je to fakt super,co? Néé nejsem unavená. To ty se musíš nudit. Jo přinesu. Tak už pa. Jojo čau." V tu chvíli na mě zavolali: " Katko jdem!" A já jsem šla a na nic jsem se neohlížela.
Když jsme sešli trochu níž a já uviděla nádherné vrcholky hor zalité světlem ze zapadajícího slunce. Řekla jsem: "to Marta musí vidět!" A začala jsem hledat a šátrat po taškách a kapsách a hledat mobil, ale už když jsem prohrábla kapsy věděla jsem to nejhorší. "čekejte na mě já si musím skočit pro mobil!"
Mobil jsem naštěstí našla ale v posledních pár dnech jsem ho stejně nepotřebovala, myslela jsem jen na to abychom si to z Denčou pořádně užili. Nikdy jsem netušila že bych si tohle myslela ale NECHCI DOMŮ! Vůbec jsme si to ale neužívali. Já i Denisa jsme byli celkem neklidné ale on? Ona odjížděla až týden po mě. Vyměnili jsme si icq a e-maili ale hlavně jsme se snažili si užívat posledních pár dnů před odjezdem. Pořád jsme chodili k rybníku, do lesa, do obchodů ale nějak to nebylo ono. Na obě působil strach z loučení.
A bylo to tady. Stála jsem opřená o naše staré autíčko a loučila jsem se s Denisou. Nebylo to vůbec radostné loučení. I slzičky ukáply a útěchou nebyl ani fakt že bydlíme ve stejném okrese. Nakonec jsme se přece jen museli odtrhnout s dlouhého obětí a já museli jít do auta. Mávala jsem ještě dlouho potom co jsme odjeli za zatáčku, prostě z principu. Vážně musím říct že tahle dovolená byla mnohem lepší než nějaké moře nebo Tatry. Jsem strašně ráda že jsem se mohla jet.a s Denisou se určitě ještě hodněkrát setkáme.

anděl a čert

31. prosince 2008 v 17:06 | Miss KattUlin♥Qua |  příběhy
ANDĚL A ČERTČert je svým způsobem vlastně chudák. Pokouší sice lidi ale kdo za to může? Jen a jen jejich zlotřilé maminky ,které je nechají volně venku pobíhat až do tmy, a nic se o nich neví. No co si myslíte,ten malý čertík je vlastně prahobyčejný ,lidský chlapeček kterého maminka včas nezavedla na kutě.
A anděl? To taky není žádný svatoušek. Takový osmiletý raubíř taky rád zlobí. Jeví se sice jako hodný,obětavý miloučký chlapeček ale zatím si moc rád i svoje rodiče pozlobí. No jo, zatím co jeho rodiče se starostí skoro přetrhnou, aby předělali svět, andílci si pěkně běhají po nebi a hledají co by tak vyvedli.
To by jste se ale divili co je dokáže spolehlivě srovnat do latě. Škola. To by jste se teda vážně divili jaké oni mají školy. Jejda, vždyť na profesionálního anděla se vybírá jen deset lidí ze sta a ti se učí až patnáct let. A co čerti? No řekněte kolikrát se vám nepovedlo někoho přemluvit, no tak vidíte. To jim se musí povést přemluvit vždycky všechny. Taky to mají ve škole pořádně těžké.
I v nebi i v pekle existují různá povolání. Taky mají svobodu slova a volby. Čerti se mimo pokušitelů mohou stát politiky, pracovníky pekla nebo třeba herci. No sice to není zas moc velký výběr ale jim to celkem dost stačí. No a andělé se taky nechtějí vždy stát zachránci světa.mohou pracovat jako programátoři velké nebeské sítě,jako prodavači,jako učitelé ve školách nebo jako instruktory po nebeských památkách. Skrátka můžou si vybrat čím chtějí být.a když se jim nic s toho nelíbí
jdou pracovat na zem jako nebeští agenti kteří dávají pozor na lidi na zemi.
Tak jako tak, ať čert nebo anděl, vyjde to většinou na stejno. Ale jednu věc mají společné, když se malí andílci a čertíci uloží ke spánku, je to podívaná pro bohy. Vypadají jako andílci.

avatary my

31. prosince 2008 v 17:04 | Miss KattUlin♥Qua |  grafikaano nebo ne?

30. prosince 2008 v 18:26 | Miss KattUlin♥Qua |  velké soutěže
hele děcky vy co jste se přihlásili do soncolorizaci by jste mi je měli poslat na KATULIKAKUBESOVA@seznam.cz nebo tuhle soutěž ruším!!! poslala mi ji zatím jenom MisS...ShaMpoOneK tak holky do toho:
1.MajushQa (odevzdáno)
2.Hanča
3. MisS...ShaMpoOneK (odevzádno)

kusovka0.1.

30. prosince 2008 v 18:18 | Miss KattUlin♥Qua |  colorfullky

rekonstrukce?

30. prosince 2008 v 18:17 | Miss KattUlin♥Qua |  odpadky
potřebuju pomoct.
prosím hlasujte v anketě jestli mám udělat velkou rekonstrukci.
+
♥snadnější ovládání
♥rozcestníky
♥hezčí blog
-
♥zrušní většiny článků
♥udělání nových rubrik
prosím hlasujte máte čas do neděle potom udělám co chce většina.


hsm3

30. prosince 2008 v 13:23 | Miss KattUlin♥Qua
tak protože jsem včera byla na hsm3 a vím že někteří ještě nebyli píšu vám něco o tom

další diplomek

30. prosince 2008 v 11:19 | Miss KattUlin♥Qua |  moe diplomky

diplomek pro mně

29. prosince 2008 v 13:00 | Miss KattUlin♥Qua |  moe diplomky
Od téhle ←←← osůbky

návštěvnost

29. prosince 2008 v 12:38 | Miss KattUlin♥Qua

Navstevnost za minuly tyden (22.12. 2008 - 28.12. 2008) je:
Pondeli: 21
Utery: 34
Streda: 18
Ctvrtek: 40
Patek: 19
Sobota: 49
Nedele: 28

Celkem: 209
děkuju!!!!!!

moe nejnovější fotenky

28. prosince 2008 v 18:59 | Miss KattUlin♥Qua |  moe fotkyzklamání s vánoc

28. prosince 2008 v 18:00 | Miss KattUlin♥Qua |  příběhy
tak co, byli jste sklamané z vánoc? já asi trochu jo.sice jsem dostala webku ale taky dárky o které jsem se vůbec neprosila.a za ne jsem klidně mohla dostat dárek spíš dárky které jsem chtěla nejvíc. třeba místo prstýnku a oblečení jsem mohla dostat aspoň skromný foťáček nebo křečka. ne prý bych se o křečka nikdy nestarala.že mám strach i se slepic (to není pravda) natoš abych uklízela po křečkovi. a že bych ho někde zapomněla za hromadou bordelu (v pokoji mám sice trochu nepořaádek ale bordel?)a foťák ne!!! je krize katko, nemužem kupovat všechno co chceš!! tak to říkají. no ale nikdo je nežádal aby kupovali dvd přehrávač a domácí kino,BOŽE!!mohli místo tohohle aspoń koupit mičku,nebo každému větší dárky.ne domásí kino. no možná jsem sobecká,povrchní,hloupá a nevděčná ale takhle fakt myslím. tohle mě fakt užírá si nejvíc.sice pochybuju že tenhle primitivní článek bude někdo číst ale neodpustím si tady otázku.byli jste taky z něčeho zkalaní(prosím řekněte mi to,nechci vypadat jako nevděčnice,ale tak už asi vypadám co?jo a nevadí mi ani kritika halvně když ji to někdo přečte) jestli jo tak z čeho? budu ráda za každou odpověď.

alyson

25. prosince 2008 v 18:13 | Miss KattUlin♥Qua |  photoshooty
tradice

25. prosince 2008 v 16:05 | Miss KattUlin♥Qua
1. vyjmenuj 5 nej dárků
2.dávala jsi něco?
3.věříš na ježíška?
4.máte tradiční vánoce?
moje odpovědi:
1.dvd přehrávač,domácí kino,webka,knížky,pižamo se snoopym
2.jj jasně a doufám že měli radost
3.už ne ale stejně je lepší než santa
4. no kromě jiného druhu ryb jo

mix ovonina

24. prosince 2008 v 15:02 | Miss KattUlin♥Qua |  colorfullky

top list

23. prosince 2008 v 14:32 | Miss KattUlin♥Qua
Navstevnost za minuly tyden (15.12. 2008 - 21.12. 2008) je:
Pondeli: 14De saco cheio, vai pro rio que o parta!
Utery: 19
Streda: 34
Ctvrtek: 26Sou o favorito
Patek: 44
Sobota: 25No coments
Nedele: 30Não estou muito bem, mas o sol brilhará para todos

Celkem: 192Esse coração já tem dona
DĚKUJU

JO A MOC DĚKUJU ZA ŮČAST V VÁNOČNÍCH BLESKOVKÁCH! KONEC JE AŽ PO NOVÉM ROCE

compety6

22. prosince 2008 v 11:27 | Miss KattUlin♥Qua |  bleskovky


1.jakou barvu měl původní obrázek?
2.jaké tam jou teď barvy? (dvě)
3.líbí se ti tyhle competišky?
4.chceš diplomek?

copety bubles

22. prosince 2008 v 11:11 | Miss KattUlin♥Qua |  bleskovky
Mischa Barton

1. kdo je na obrázku?
2. co si asi myslí?
3. má na sobě nějakou vánoční barvu?jakou?
4. jaké jsou vánoční barvy?